Super tipy na dárky pro děti! Svítící autodráha a další hračky, které ve tmě svítí

Lámete si hlavu s tím, co koupit dětem k narozeninám, Vánocům nebo jen pro radost? Určitě se Vám bude tedy hodit několik tipů na dárky, které určitě radost udělají a děti nadchnout. Malým milovníkům aut a vlaků by v pokojíčku neměla chybět svítící autodráha. Pro větší děti se poohlídněte po inteligentní plastelíně. Které dárky pro děti teda ve tmě svítí?

Jedinečná svítící autodráha Track car - dárek pro děti

Jedinečná svítící autodráha 2v1

Kupujete dárek pro dítě milující auta, vlaky a podobně? Tak hned první tip mu určitě rozzáří oči a vyčaruje na tváři úsměv. Prvním super tipem je svítící autodráha, která je vlastně 2v1. V jednom balení tedy najdete hned dráhy dvě. První dráha je určena pro rychlovlak, který se také nachází v balení. Na druhé dráze se pak může projet auto, které je taktéž součástí balení. Svítící autodráha obsahuje 213 kusů a jednotlivé kousky se dají různě kombinovat. Vytvořit se tak dají nejrůznější dráhy pro auto. Dráha pro vlak je ale „pevná“.

A co je úplná pecka? Most svítí a navíc má vestavěné melodie. Když přes něj přejede vlak, most začne vydávat zvuku. Navíc zvuky se po každém jednotlivém přejetí mění a nejsou pořád dokola stejné.

Svítící autodráha 2v1 s rychlovlakem i autíčkem - super dárek pro děti

Svítící autodráha může být různá. V nabídce například e-hopu BONY plus najdete i Track car svítící autodráhu. Z 220 flexibilních dílků lze vytvořit nejrůznější kombinace, jak dráhu poskládat. A v čem je jedinečnější než ostatní dráhy? Ve tmě celá svítí.

Inteligentní plastelína elektrická – dárek pro děti i dospělé

Dětem rozhodně udělá radost i inteligentní plastelína. Netradiční dárek, který se pomalu táhne, skáče jako míček a snadno se dá trhat jako papír. A to ještě není vše. Tato plastelína totiž dokáže měnit barvu a ve tmě svítí.

Tento dárek není určený pouze dětem, protože skvěle slouží taky jako antistresový nástroj. Jde tedy o tip na dárek jak pro děti, tak pro dospělé.

Svítící kreslící tabulka s LED perem rozvíjející kreativitu

Dárek, který stejně jako svítící autodráha, vykouzlí úsměv na tváři všem dětem. Tabulka se hodí už pro děti od 3 let. Rozvíjí kreativitu, pomáhá se zábavným učením psaní, číslic i kreslení. Součástí balení jsou také šablony, podle kterých mohou děti malovat.

Který tip na svítící dárek se Vám líbí nejvíce? Nadchla Vás stejně jako mě svítící autodráha? BONY plus má ve své nabídce ještě mnoho dalších svítících dárků. Dalším fajn nápadem, čím dítě obdarovat, může být plyšový jednorožec, který ve tmě svítí. Vlastně jakýkoliv plyšák, který ve tmě ještě navíc svítí, je super a udělá radost.

A pokud stále nevíte, zkuste si sednout a sepsat si vše, co má dítě rádo a co ho baví. Pak se dlouze zamyslet. A nakonec určitě na něco přijdete. Nebo se zeptejte kamarádky, která má dítě v podobném věku. Ta Vám určitě ráda poradí, co kupovala naposledy.

 

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4