www.JAWAmania.info

Všeobecné obchodní podmínky pro nákup v tomto internetovém obchodě

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky internetového obchodu
se řídí níže uvedeným nákupním řádem, jakož i platnou legislativou a obchodními zvyklostmi. Veškeré nabízené zboží pochází od autorizovaných dovozců a oficialních distributorů pro ČR, je standardní kvality a je na něj poskytována plná záruka dle platných legislativních předpisů a dle záručních podmínek výrobce či dovozce.

Objednání zboží

Odesláním internetové objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednávky, vyjadřuje souhlas s obchodními podmínkami a zároveň potvrzuje svou způsobilost k právním úkonům. Pokud zákazník při zadávání objednávky správně vyplní e-mailovou adresu, bude mu na ni doručena kopie objednávky jako potvrzení zapsání objednávky do objednávkového systému e-shopu. Při první objednávce bude zákazníkovi rovněž zasláno přihlašovací jméno a heslo pro případné další nákupy v e-shopu, kontrolu objednávky a stavu jejího vyřizování. Pokud neodejde kopie objednávky na zadanou e-mailovou adresu, v nejbližším možném termínu nás kontaktujte.

Objednávat zboží lze rovněž telefonicky nebo e-mailem.

Objednávka je vždy považována za závaznou pro obě strany, není-li dohodnuto jinak.

Storno objednávky

Storno objednávky ze strany kupujícího
Objednávku lze stornovat telefonicky, případně e-mailem, pokud je objednávka přijatá a zboží nebylo expedováno. V případě pozdějšího zrušení objednávky má prodejce nárok na náhradu škody, především prokazatelných nákladů spojených s expedicí zboží. Zboží není možné vrátit prodávajícímu na dobírku.

Storno objednávky ze strany prodávajícího
Provozovatel internetového obchodu má právo stornovat objednávku nebo její část v případě, že se objednané zboží během vyřizování objednávky přestane vyrábět nebo dodávat na český trh, případně se výrazným způsobem změní jeho cena. O zrušení objednávky bude zákazník informován. Pokud již hodnotu objednaného zboží ve stornované objednávce uhradil, bude mu příslušná částka vrácena v nejbližším možném termínu.

Dodání zboží

Zboží uvedené jako SKLADEM je standardně expedováno co nejdříve nejpozději však do 5 pracovních dnů. U ostatního nabízeného zboží, u kterého je uvedeno 1 - 5 dní, je potřeba se na jeho dostupnost zeptat emailem. V případě nedostupnosti zboží nebo delší dodací lhůty může zákazník stornovat objednávku telefonicky nebo e-mailem bez jakýchkoli sankcí z naší strany.


Doručení zboží

Zboží je standartně doručováno Českou poštou, společnostmi Geis a Toptrans a společností Uloženka a DPD Parceshop. Pokud upřednostňujete některý ze způsobů doručení, uveďte to do poznámky v objednávce. Osobní odběr je možný v Ústí nad Labem po předchozí domluvě.

NOVĚ můžete své zboží vyzvednout osobně v některé z poboček Uloženka.CZ či výdejních místech DPD ParcelShop.cz (prodejny Mountfieldu, depa apod.)

Způsoby platby

Poštovné se řídí tarify České pošty. Za poštovné a balné si účtujeme 130,- Kč s DPH. Při objednání na dobírku se připočítává dobírkový poplatek ve výši 49,- Kč.
Pokud celková cena objednávky překročí hodnotu 3500 kč zasíláme zboží zákazníkovi zdarma.

Doručování zboží na Slovensko a do jiných zemí, se řídí tarify dané kurýrní služby. Poštovné s dobírkou na Slovensko činí 303,- Kč včetně DPH.

Dobírka - při zaslání zboží.
Hotovost - při osobním odběru zboží.
Bankovní převod - při osobním odběru i zaslání zboží.


NOVĚ můžete své zboží vyzvednout osobně v některé z poboček Uloženka.cz či výdejních místech DPD ParcelShop.cz  - již stovky výdejních míst po celé ČR a SR !!!

     Více podrobností o místě vyzvednutí zde: http://www.ulozenka.cz/pro-prijemce-zasilek

Osobní vyzvednutí na Uloženka.cz + DPD ParcelShop (platba předem)         59,- Kč (vč. DPH)

Osobní vyzvednutí na Uloženka.cz + DPD ParcelShop (platba dobírkou)       79,- Kč (vč. DPH)

Systém se upravuje, v případě zájmu využít službu Uloženka.cz či DPD ParcelShop.cz, vyberte standardní dopravu do CZ a napište do poznámky v objednávce: Uloženka/DPD, způsob platby (předem či na dobírku) a místo, kde si chcete svoji zásilku vyzvednout. Poštovné Vám bude obratem upraveno podle ceníku uvedeného výše. Cenu v automaticky generovaném emailu prosím ignorujte.

Pokud máte jiné přání ohledně doručení, např. potřebujete doručit zboží do určitého data, napište jej též do poznámky, obratem Vám odpovíme.

Zasíláme i do zahraničí.

Každá objednávka je závazná (Občanský zákoník § 35, 43, 53) dle našich obchodních podmínek. Pokud nebude objednávka zaslaná na dobírku zákazníkem vyzvednuta, bude požadováno uhrazení vzniklých nákladů na odeslání zboží!

Záruka a reklamace

Veškeré nabízené zboží pochází od autorizovaných dovozců a oficiálních distributorů pro ČR, je standardní kvality a je na něj poskytována plná záruka dle platných legislativních předpisů a dle záručních podmínek výrobce. V případě reklamace elektronických součástek je zapotřebí doložit, že byla montáž provedena servisem nebo osobou s odbornou způsobilostí.

Odstoupení od kupní smlouvy - vrácení zboží

U zboží nakoupeného prostřednictvím internetového obchodu má kupující - nepodnikatel-fyzická osoba podle Obč. zák. právo do 14 dnů od doručení zboží na jeho vrácení bez udání důvodu - nejdříve nás prosím informujte. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené, nést znaky používání či jinak znehodnocené a musí být zabalené v originálních obalech spolu s veškerým příslušenstvím. Ke zboží musí být přiloženy veškeré dokumenty a to včetně faktury a záručního listu. Při vadném plnění dle OZ je zákazníkovi převedena příslušná částka včetně poštovného a další prokazatelné náklady spojené především s expedicí.

Odpovědnost za správnost údajů

Informace na webových stránkách jsou zčásti přebírány od třetích stran a mohou obsahovat věcné a technické nepřesnosti či typografické chyby a mohou být aktualizovány bez předchozího upozornění. Prodejce tedy nemůže bezvýhradně garantovat správnost jejich obsahu.

Prodejce nenese vůči jiné straně odpovědnost za škody, způsobené použitím informací z internetového obchodu nebo odkazovaných webových stránek, nebyli-li tyto informace na přání zákazníka následně písemně potvrzeny ze strany prodejce.

zpět